Co w kuferku piszczy

  • Znajdź nas na facebooku

Akcja # Łączy Nas SI !

Z okazji historycznego wydarzenia jakim jest uznanie ASI za terapię opartą na dowodach, zaprosiłam do wspólnej akcji wszystkie terapeutki i terapeutów SI. Chciałam, aby to było wydarzenie jednoczące nasze środowisko, pokazujące, jak wiele mocy jest w nas. Dlatego przyświecała temu idea:

Niezależnie od tego, co nas dzieli: jakie kończyłyśmy szkoły, studia, kursy, od miejsca naszej pracy, od lat stażu, łączy nas wiele: wiedza, jaką zostawiła J. Ayres, podejście terapeutyczne oparte na jej badaniach i to, że codzienne staramy się, najlepiej jak umiemy, wspierać dzieci w rozwoju i pomagać im przezwyciężać trudności. Łączy nas SI!

Akcja miał miejsce od 26 maja do 5 czerwca. To była pierwsza taka inicjatywa w polskim środowisku terapeutek i terapeutów SI, mam nadzieje, że nie ostatnia.

Dziękuję wam wszystkim za tak liczny odzew, za wasze zdjęcia, polubienia, słowa wsparcia i wiarę w to, że to dobry pomysł:)
Cieszę się, że się udało, że zdecydowałam się i spróbowałam, choć pomysł był szalony a ja miałam dużo niepewności.

Dziękuję za wsparcie moim wspaniałym kuferkowym terapeutkom: Paulinie, Kasi i Edycie.
Dziękuję za to, że ta łącząca, wspólnotowa myśl „poszła w świat”, i że w odbiorze była ona dla was, tak jak i dla mnie, wspierająca.

Mam tez w sobie dużo radości za to, że ta akcja, choć zupełnie nieplanowana, miała miejsce akurat teraz, w roku 2020, który jest rokiem 100 urodzin Jean Ayres. 🎂😄
Dla mnie stała się ona symbolicznym i skromnym „prezentem” dla Jean Ayres, a także aktem uznania i wdzięczności za jej dokonania. 🎁🎁🎁🥰
Dziękuję wam za to!

Więcej waszych zdjęć tu: #laczynasSI

Pozdrawiam was serdecznie,

Ela Szmigielska-Narbutt

#łaczynasSI #pracowniakuferek #ASI

 

Comments are closed.