Co w kuferku piszczy

  • Znajdź nas na facebooku

Konsultacje dla rodziców

Jest to czas i przestrzeń na spotkanie się ze specjalistą dla rodziców potrzebujących:

– wsparcia w budowaniu relacji z dzieckiem,

– rozwiania wątpliwości dotyczących rozwoju dziecka,

– nowych pomysłów na małe i duże problemy,

– przyjrzenia się wlasnym emocjom.

Jest to rodzaj wsparcia krótkoterminowego, co oznacza, że rodzice mogą skorzystać z konsultacji jednorazowo, np. gdy wydarza się w życiu rodziny coś znaczącego (przeprowadzka, trudna adaptacja dziecka do placówki, narodziny rodzeństwa, choroba w rodzinie itp.) lub też kilkakrotnie, w miarę potrzeb i podjętych działań. Może to wynikać z sytuacji kiedy podczas spotkania, wspólnie ze specjalistką podejmowana jest decyzja o np. spotkaniu się z dzieckiem, wykonaniu dodatkowych badań lub o potrzebie głębszego przyjrzenia się zgłaszanym trudnościom.

Konsultacja trawa 60 min i kosztuje 140 zł. (w tym VAT)

Konsultacji udzielają:

MARTA CHROŚCICKA

Jestem absolwentką psychologii społecznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Uzyskałam specjalizację w Diagnozie psychologicznej w praktyce klinicznej. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego.

MARTA SZCZUKIEWICZ

Jestem psychoterapeutką. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ukończyłam pięcioletnie szkolenie w Polskim Stowarzyszeniu Psychoanalizy Jungowskiej oraz liczne szkolenia z zakresu prowadzenia procesów terapeutycznych w nurtach: psychodynamicznym, systemowym, poznawczo-behawioralnym, integracyjnym, ericksonowskim oraz terapii przez sztukę.

ELŻBIETA SZMIGIELSKA-NARBUTT

Jestem pedagożką specjalną, terapeutką SI, specjalistką wczesnego wspierania rozwoju dziecka. Ponadto ukończyłam Kurs na praktyka metody Kid’s Skills – Dam radę! i Jestem z Ciebie dumny! A także podstawowy Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Jestem także w trakcie Szkolenia Terapii Systemowej.

 

Konsultacje dla rodziców to także rodzaj wsparcia jakie jest wpisane w pracę terapeutyczną z dzieckiem w naszym ośrodku. Wierzymy, że taki rodzaj współpracy jest niezbędny do tego aby dzieci mogły wzrastać i pokonywać trudność.

Konsultacje te nazywane są WSPARCIEM RODZICIELSKIM i udzielane są przez inną niż pracująca z dzieckiem terapeutkę.

Konsultacja (wsparcie rodzicielskie w czasie terapii dziecka) trwa 50 min. i kosztuje 108 zł. (z VAT)

Wsparcia rodzicielskiego udzielają:

MARTA CHROŚCICKA

MARTA SZCZUKIEWICZ

ELŻBIETA SZMIGIELSKA-NARBUT

 

Comments are closed.